Суббота, 18.09.2021, 08:39
Приветствую Вас Гость | RSS

МОУ "Школа №71 им.П.Ф.Батулы г.Донецка"

Меню сайта
Категории раздела
Новости лицея [8]
Описание, события, новости лицея
Мини-чат
Статистика
Все сочинения для школьников.

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Информация о сайте

Добро пожаловать на наш сайт!

       Середній загальноосвітній школі № 71 імені Петра Федотовича Батули 70 років. Заснована у 1938 році, вона пройшла великий і складний шлях – із зльотами та падіннями. У 70-ті роки минулого століття досвід школи № 71 було представлено на ВДНГ.
        У 2004 році школа реорганізована у Донецький ліцей № 71 ім. П.Ф. Батули. Сьогодні Донецький ліцей № 71 – це інноваційний навчальний заклад у системі безперервної освіти, осередок творчої самореалізації особистості, колектив високопрофесійних педагогів.
Третя ступінь передбачає профільне вивчення предметів. Протягом чотирьох років було відкрито хіміко-математичний, суспільно-гуманітарний, філологічний, фізико-математичний, хіміко- біологічний класи. Учні ліцею вивчають англійську, німецьку, французьку мови за наявністю методичного та педагогічного забезпечення.
       Протягом десяти років ліцей має трьохсторонню угоду з Донецьким Національним технічним університетом та Донецьким казенним заводом хімічних виробів. А також укладено угоду з МАУП, Донецьким державним університетом управління.
      Навчальний заклад нараховує біля 1000 учнів та 60 педагогів, серед яких 26 мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії”, 15 – педагогічне звання „учитель-методист”, 18 - „старший учитель”. Муратова О.О., учитель хімії, нагороджена премією Сороса, 10 вчителів знаком „Відмінник освіти України”.
        Вчителі ліцею – постійні учасники професійних конкурсів, автори методичних публікацій у всеукраїнській педагогічній пресі.
       Учні – постійні учасники та переможці конкурсів різних рівнів, учнівських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, Міжнародного проекту „Досліджуючи гуманітарне право”. Понад 80 % випускників закладу щорічно вступають і продовжують навчання у вищих навчальних закладах міста, області, України.
           У ліцеї працюють предметні гуртки, спортивні секції( волейбол та баскетбол), гурток хорового співу, вокального співу, танцювальний гурток” А-денс”.
             Для здійснення навчально-виховного процесу ліцей забезпечений 40 навчальними кабінетами та 13 класними кімнатами, серед яких 2 кабінети обслуговуючої праці, майстерня з обробки дерева та металу, кабінет музики, кабінет образотворчого мистецтва, 2 кабінети фізики та кабінет хімії з лаборантськими кімнатами, кабінет біології, кабінет географії, 4 кабінети математики, 2 - історії, 4 - російської мови, 4 – української мови, 4 – іноземної мови, лінгофонно-тестовий кабінет, компьютерний клас площею 80 кв.м., з 12 компьютерами, мультимедійною дошкою та проектором.
         У ліцеї наявні 2 спортивні зали, площею 100 кв.м. та 300 кв.м з інвентарними кімнатами, танцювальна зала, шахово-шашковий клуб, бібліотека із книгосховищем, читальна зала, тренажерна та виставкова зали, методичний кабінет, краєзнавчий музей „Бойової слави”, тренажерний майданчик під відкритим небом., кабінет психології, медичний та стоматологічний кабінети. Заклад має спортивний майданчик для проведення занять з фізичної культури. Ліцей забезпечений їдальнею на 200 посадкових місць.

  Школа пишається своїми випускниками:
  • І. Сєдаков, доктор медичних наук;

  • В. Шаповалов, професор хімічних наук;

  • М. Коротких, кандидат хімічних наук;

  • О. Даніленко, заслужений артист Росії;

  • А. Воробей, футболіст команди „Дніпро”,

  • О. Яковлєва, відома кіноактриса;

  • Є. Чернов, генерал-майор, заступник командуючого Уральського військового округу.

  • Б.Л. Кожевников, депутат Верховної Ради.
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2021